MinikaTv

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Çocuklarınızın en büyük eğlencesi Minika TV kanalında yer alan çizgi filmler artık ücretsiz bir şekilde IOS mobil cihazınızda.

Minika uygulaması Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indiriliyor. Çocuklarınız her an her yerde Minika ile eğlencelerine devam edebilirler. Kesinlikle çocuklarınıza zarar verecek içerikleri kendi bünyesinde barındırmayan Minika TV mobil uygulaması çocuklarınızı hem eğlendiriyor hemde kişisel eğitimlerine destek oluyor.  

Gelişen teknoloji artık mobil cihazlarımızın yaşamımızda her alanda ihtiyaçlarımızı karşılar hale gelmesine sebep olmuştur. Bunlardan biri de cep telefonlarımızın televizyon konumunu üstlenmiş olmasıdır. Bu da aslında en çok çocuklarımızın işine yarayacak bir sistemdir. Sadece televizyonda izleyebildikleri çizgi filmler artık mobil cihazlarda da yerini alıyor. 

Minika TV uygulaması çocuklarınızın eğlencesini, eğitimini ve keyfini mobil cihazlardan karşılamaya devam ediyor. Uygulamamız Minika TV içerisinde yer alan çizgi filmlere ve diğer tüm içeriklere ev sahipliği yaparak kullanıcılarının kolaylıkla ulaşmalarına olanak sağlıyor. Tek bir tıklama ile tüm çizgi filmleri kolaylıkla ulaşabilir ve beklemeden çocuklarınıza seyrettirebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
MinikaTv indir